نور ایمنی دوچرخه با ساخته شده در نور پس زمینه

نور ایمنی دوچرخه با ساخته شده در نور پس زمینه

Allty 500 نور ایمنی دوچرخه سواری / جاده ای است که ما به تازگی توسعه داده ایم و دارای چراغ عقب ساخته شده است. طراحی شده به سبک وزن و راحت است، آن را به راحتی قابل جدا شدن از براکت نصب خود را پس از هر سواری و از طریق میکرو USB شارژ. نور جلو 500 لومن واقعی نور را در یک گرم گرم تر ارائه می دهد ...

Chat Now

جزئیات محصول

Allty 500 نور ایمنی دوچرخه سواری / جاده ای است که ما به تازگی توسعه داده ایم و دارای چراغ عقب ساخته شده است. طراحی شده به سبک وزن و راحت است، آن را به راحتی قابل جدا شدن از براکت نصب خود را پس از هر سواری و از طریق میکرو USB شارژ. نور جلو 500 لومن واقعی نور را در یک لحظه کمی گرم تر ارائه می دهد. نور عقب را می توان به طور مستقل کنترل با دوبار فشار دادن دکمه قدرت، 2 حالت های فلش و یک حالت ثابت ارائه شده است.

2.jpg

چراغ Allty همه از پایه های سبک Garmin جهانی استفاده می کند، یک پیچ و تاب ساده، نور را از پایه کوه برای نگهداری یا شارژ مجدد خاموش می کند. بسته به نیاز خاص شما در آن زمان، Allty 500 به سرعت می تواند نقش یک نور نوار مکمل را تنظیم کند.

3.jpg

هنگامی که در کلاه استفاده می شود، نور ایمنی عقب بسیار قابل مشاهده است. این ممکن است یک چراغ قدرتمند قوی برای جمعیت خاموش جاده را از زمانی که بسیاری از سواران MTB چراغ های عقب را حمل نمی کنند. و هنگامی که در امتداد جاده های راه و مسیرهای کوهستانی خود قرار می گیرند، به ویژه برای علاقه مندان سواری شب، خطر قابل توجهی وجود دارد.

4.jpg

Allty 500 همراه با راه حل های نصب و راه اندازی برای کلاه و فرمان از جعبه. همه چیز بصری و به راحتی نصب شده است، پس از آن شما لازم نیست که مانت را حذف کنید.


Hot Tags: چراغ ایمنی دوچرخه با چراغ عقب ساخته شده از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو